Zabudowa balkonów, tarasów, logii

Przedstawiamy nowoczesny system ECOSLIDE /ES  firmy Aliplast rozsuwalnych okien ze szkła i aluminium, opracowany z myślą o lekkiej, osłonowej zabudowie pomieszczeń nie wymagających ogrzewania, a także przesuwnych zabudów wewnętrznych. System przesuwny może być stosowany zarówno do zabudowy pojedynczych balkonów, jak i też do kompleksowych realizacji.

Utrzymanie okien w czystości nie stanowi problemu. Obudowa balkonów pozwala na nadanie nowych walorów estetycznych i użytkowych niezbyt atrakcyjnym mieszkaniom z wielkiej płyty. Zabudowany balkon to nowa jakość mieszkania.

Zabudowa balkonu lub tarasu chroni przed kurzem, wiatrem i hałasem, dociepla mieszkanie i umożliwia wykorzystanie balkonu lub logii dla celów rekreacyjnych przez cały rok.

System składa się ze stałych i ruchomych części co daje nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Mogą Państwo sami zadecydować zarówno o wyglądzie, jak i funkcjonalności.

ECOSLIDE /ES/ - to nowość w ofercie systemów przesuwnych Aliplast.

Charakterystyka systemu:
-  głębokość zabudowy: dla ram 51 lub 79mm, dla skrzydeł 18/21 mm 
 - system dwu- lub trzytorowy, pozwalający na projektowanie zabudów 2-, 3-, 4-, 6-o skrzydłowych
-  możliwe wypełnienia o grubościach 1-12 mm
-  system bez izolacji termicznej
-  system ECOSLIDE jest kompatybilny z innymi systemami Aliplast

Zastosowanie:
- system przeznaczony jest do projektowania do nieogrzewanych zabudów zewnętrznych (balkony, tarasy, loggie) lub przesuwnych zabudów wewnętrznych