Moskitiera okienna oraz drzwiowa

 

Moskitiera  okienna  oraz  drzwiowa to znakomita ochrona przed komarami, muchami czy innymi insektami, gwarantując równocześnie swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów. Nie ogranicza widoczności w świetle drzwi. Nadaje się do każdego rodzaju obiektów, zarówno użytkowanych przez ludzi jak i zwierzęta. Moskitiera przeciw owadom nadaje się do montażu we wszystkich typach stolarki okiennej, tak z PCV, drewnianej, a także aluminiowej. Prosty i pewny sposób mocowania ramki na całym jej obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszenia struktury ramy okiennej sprawia, że zamontowana w oknie podwyższa jego funkcjonalność i chroni skutecznie nasze pomieszczenia przed owadami.

Moskitiera okienna wykonana jest na aluminiowym profilu o przekroju prostokąta z wargą maskującą. Profile malowane są farbami proszkowymi w kolorach białym, brązowym a także drewnopodobnym. Elementy profilu łączone są w ramkę przy pomocy narożników wykonanych z PCV. Wszystkie elementy, z których składa się ramka są odporne na działanie warunków atmosferycznych co gwarantuje moskitierze trwałość na wiele lat jej użytkowania.

 

Moskitiera drzwiowa wykonana jest ze wzmocnionego specjalnego profilu drzwiowego z poprzeczką w środku lub bez, w kolorach białym, brązowym lud drewnopodobnym. Rama drzwiowa wypełniona jest siatką z włókna szklanego w kolorze popielatym lub czarnym.